Informačno - rezervačný postup


Na základe pridaných informácii sme sa snažili vytvoriť najjednoduchší systém, pri ktorom by ste v pohodlí Vášho domova uskutočnili rezerváciu či platbu bez zbytočného plytvania časom. Ak si myslíte, že existuje ešte jednoduchší systém, boli by sme radi, aby ste nám pomohli vyhnúť sa chybám a nedostatkom!1.


Ak ste si z našej ponuky vybrali objekt(y), v ktorom by ste chceli stráviť dovolenku, vyplňte prosím tento formulár.
Určený je len na overenie voľného termínu !!!

Okienka označené * sú povinné !

 POZOR - v apartmáne/izbe môže byť max. počet osôb, podľa ponuky vybraného ubytovania! 

Objekt/mesto:* apartmán/izba:* termín:*
 

Počet osôb:*

dospelí:* deti:* vek detí:* napr.: 2, 4, 6

 Náhradné ubytovanie (ak prvý objekt / termín nie voľný) 
 

Objekt/mesto 2: apartmán/izba:
 
Objekt/mesto 3: apartmán/izba:

Podmienky,
poznámky,
náhradný
termín, doplnkové služby...
Telefón (mobil): *
E-mail:*Skôr, ako odošlete tento formulár, prečítajte prosím,
všeobecné a záväzné podmienky !!!2.


Doručením formulára na náš e-mail Vám najneskôr do 48 hodín odpovieme, či je vybraný apartmán obsadený / volný. Ak je apartmán volný, emailom Vám pošleme formulár "Záväzná objednávka - rezervácia" a vypočítanú celkovú cenu (ubytovanie, doplnkové služby (klíma, loďka, bycikel, atď.), pobytova taxa a zálohová platba). Vyplnený formulár nám pošlite prosím, do dátumu uvedeného na formulári !
UPOZORNENIE: pred odoslaním formulára riadne zvážte o doby pobytu. Po vyplnený formulára Vašimi osobnými údajmi považujeme formulár za záväznú objednávku - rezerváciu a posielame tuto rezerváciu do Chorvátska ! Skrátenie-predĺženie doby pobytu, a podobné, bude možné len na mieste pobytu a so súhlasom prevádzkovateľa !!!


3.

Zálohovú platbu uhradíte bankovým prevodom, platobnou kartou na uvedený účet v formulári "Záväzná objednávka - rezervácia" (aby sme postup urýchlili, fotokópiu/fotografiu uhrady zálohovej platby pošlite nám prosím, e-mailom).
Na uvedený e-mail Vám pošleme rezervačný lístok, na ktorom je: Vaše meno a priezvisko, spolubývajúci, doplnkové služby, celková suma v €, ktorú uhradíte príchodom do objektu, meno, priezvisko a adresu prevádzkovateľa, GPS súradnice, podrobnú trasu - googl mapy.

 


4.

Príchodom do objektu odovzdáte; rezervačný lístok, občianske preukazy alebo pasy (nie fotokópie) a uvedenú sumu v €.
Rezervačný lístok je nevyhnutný a ukazuje čo ste si konkrétne objednali, čo a začo platíte. Suma na rezervačnom lístku je fixná a NIČ VIAC NEPLATÍTE !!!
Služby ktoré nemáte objednané môžete doobjednať priamo na mieste, ale ceny môžu byť výrazne vyššie.

UPOZORNENIE: na rezervačnom lístku je upísaní presný počet osôb. V prípade, že do objektu privediete viac osôb, domáci ich neubytujú !!!

Odôvodnenie: domáci máju v kategorizácii určené koľko osôb je možne ubytovať v jednom apartmánu. V prípade, že Vás ubytujú viac, hrozí im vysoká pokuta!


Údaje každého objektu (foto, popis, kategória, rozmer v m², parkovanie, vzdialenosť od-do, atď.) sme dostali od prevádzkovateľa, v niektorých odpísali z "Rozhodnutia o prenajme apartmánov" ("Rješenje" - prevádzkovateľovi vydal "Turistický zväz"), ktorý zaň zodpovedá. S prevádzkovateľmi uvedených objektov máme uzatvorenú dohodu a garantované podmienky. V prípade neserióznosti prevádzkovateľa, doporučujeme klientovi podať okamžitú sťažnosť v "Turistickom zväze" (Turistička zajednica) v sídle objektu!
Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo premiestňovať nábytok a upravovať interiér a exteriér.
Za počasie, sťahy a okolie mimo objektu prevádzkovateľa nenesieme zodpovednosť !!!


POISTENIE: doporučujeme klientovi poistiť sa individuálne v ľubovoľnej poisťovni !!!

ON-LINE POISŤOVNE

Allianz poisťovňa

ČSOB poisťovňa

Wüstenrot poisťovňa

Európska cestovná poisťovňa

Union poisťovňa

 

POZOR  POZOR  POZOR  POZOR  POZOR  POZOR  POZOR  POZOR  POZOR  POZOR  POZOR  POZOR  POZOR  POZOR  POZOR  POZ


UPOZORNENIE NA POISTNÉ UDALOSTI

V prípade, že sa Vám prihodí úraz, nehoda, smrteľný prípad v rodine, predčasný návrat, odcudzenie, atď., t.z. všetko, na čo sa poistenie sťahuje, neodkladne zavolajte na telefónne číslo uvedené poisťovňou !!!


OR  POZOR  POZOR  POZOR  POZOR  POZOR  POZOR  POZOR  POZOR  POZOR  POZOR  POZOR  POZOR  POZOR  POZOR  POZOR